2020braz

Dzięki   udziałowi naszych uczniów w ogólnopolskich olimpiadach COPTIOSH i uzyskanym w  nich wysokim  wynikom, ZS Nr 2 we Włoszczowie zdobył prestiżowy status Brązowej Europejskiej szkoły Praworządności RP 2020.

23.04.2020 r. koordynator główny COPTIOSH - Stowarzyszenia Edukacyjno-Oświatowego z Białegostoku jako organizatora cyklu ogólnopolskich szkolnych olimpiad przedmiotowych, tematycznych interdyscyplinarnych, m. in. z  historii, prawa i wos w mejlu skierowanym do szkoły powiadomił o wynikach  IX. Ogólnopolskiego Rankingu Olimpijskiego 2020 roku, pisząc na początku  -

Gratulacje statusu
Brązowej Europejskiej Szkoły Praworządności RP 2020
dla ,,Czarnieckiego" !

W imieniu Wysokiej Kapituły IX Ogólnopolskiego  Rankingu  Olimpijskiego 2020  roku     pragnę   serdecznie    pogratulować   dyrekcji,    nauczycielom      i uczniom Państwa Szkoły sukcesów w olimpiadach społeczno - prawnych, co zaowocowało zajęciem przez Państwa Placówkę w IX Ogólnopolskim Rankingu Olimpijskim 2020 roku miejsca gwarantującego status BRĄZOWEJ EUROPEJSKIEJ SZKOŁY PRAWORZĄDNOŚCI RP 2020 r.

Tym samym nasza szkoła uzyskując status szkoły brązowej, ma prawo posługiwać  się tym mianem i zamieszczać nieodpłatnie logo szkoły brązowej jako placówki, w której edukacja społeczna, europejska, prawna, z dziedziny praw człowieka i/lub  historyczna  stoi  na  wysokim poziomie.

Stan epidemii w naszym kraju storpedował plany wręczeniawyróżnienia  uczniom  z ,,Czarnieckiego" na  Kongresie  COPTIOSH . Organizatorzy  przekazali nam gratulacje zdalnie. Jednocześnie  dołączyli w  załączniku logo Brązowej Szkoły 2020 r. i dyplom przyznany za zdobyte miejsce w Rankingu.

2020braz

Wśród 3,5 tys. szkół średnich,  w tym 157 klasyfikowanych
w organizowanych w RP społeczno-prawnych olimpiadach

Linki potwierdzające...