jp1Wręczenie nagród odbędzie się 1 lipca br. (środa) o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Włoszczowie...

 

 

 

 

 

Nie lękajcie się! Otwórzcie drzwi Chrystusowi!“ - Św. Jan Paweł II  

Wyniki konkursu plastycznego
o Janie Pawle II...

 

Starostwo Powiatowe we Włoszczowie w maju 2020 r. zorganizowało Konkurs Plastyczny ,,Święty Jan Paweł II - w oczach i sercach Polaków". Spotkał się on z dużym zainteresowaniem dzieci ze szkół podstawowych, młodzieży szkół ponadpodstawowych i dorosłych. Nadesłano 146 prac w 3 kategoriach wiekowych - nie tylko z terenu powiatu włoszczowskiego.

 

09.06.2020 r. we wtorek, siedmioosobowa komisja konkursowa pod przewodnictwem Członek Zarządu Powiatu Włoszczowskiego Małgorzaty Gusty wyłoniła laureatów i wyróżnionych w konkursie.

- Naszym cichym marzeniem było, aby tych prac było 100 - na stulecie urodzin Jana Pawła II. Tymczasem mamy ich dużo więcej, co nas niezmiernie cieszy – powiedziała Przewodnicząca Komisji Konkursowej pani Małgorzata Gusta.

 

15.06.2020 r. Starostwo podało oficjalne wyniki konkursu.

3Nasza uczennica z klasy I Technikum Ekonomicznego/Technikum Informatycznego Nikola Groszek za wykonanie pracy (rysunek) zdobyła II miejsce w kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych. Gratulujemy Nikolo!

Dodajmy również, że wspomniana uczennica, uzdolniona artystycznie, przez cały rok szkolny 2019/2020 była aktywną i w innych konkursach plastycznych, a ostatnio przygotowała także prezentację multimedialną na ogólnopolski konkurs związany z Katyniem ogłoszony przez Kuratorium Oświaty w Kielcach, konkurs jeszcze nierozstrzygnięty.

 

alt

 

alt

 

Zwycięskie prace zostaną wyeksponowane na specjalnej wystawie w sali konferencyjnej Starostwa. Wyróżnione prace mają też trafić do Szpitala im. Jana Pawła II, gdzie będą zdobić korytarze i sale chorych.

 

 Nie lękajcie się! Otwórzcie drzwi Chrystusowi!“ - Św. Jan Paweł II  O konkursie oraz fotogaleria prac...

http://www.powiat-wloszczowa.pl/index.php?c=article&id=2429

http://www.powiat-wloszczowa.pl/index.php?c=article&id=2418

http://www.powiat-wloszczowa.pl/index.php?c=article&id=2491

 

Konkurs plastyczny o Janie Pawle II

 

jp2

 

 

 

 

Źródło: info i foto pani Joanna Krawczyk-Bartos oraz powiat-wloszczowa.pl
Redakcja: Lidia Jurek i Joanna Ziental