W dniu    18 stycznia 2011 roku w Powiatowym Centrum Kulturalno – Rekreacyjnym we Włoszczowie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów 22 uczniom z powiatów włoszczowskiego, jędrzejowskiego i koneckiego za wyniki w nauce w roku szkolnym 2009/2010.

W uroczystości udział wzięli: w imieniu Wojewody Świętokrzyskiego Pani Maria Szydłowska – Dyrektor Generalny Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego, Świętokrzyski Kurator Oświaty – Pani Małgorzata Muzoł , Starosta Włoszczowski – Pan Zbigniew Matyśkiewicz, Wicestarosta Konecki – Pan Andrzej Lenart, w imieniu Starosty Jędrzejowskiego – Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Pan Janusz Stankiewicz, a także Dyrektorzy szkół,  w których uczą się Stypendyści, Wychowawcy, Rodzice i oczywiście Sami Stypendyści.

W powiecie włoszczowskim przyznano łącznie  pięć stypendiów.

W naszej szkole takie stypendia otrzymały:  Agnieszka Pianka z kl. II mh LO (wychowawca Renata Kozieł)  i  Żaneta Baryła z kl. IV TE (wychowawca Beata Wójcik).

Gratulujemy dziewczętom!

Nagrody książkowe („W dawnej Włoszczowie fotografie”;  „Zabytki Powiatu Włoszczowskiego”; „Materiały i źródła do dziejów powiatu Włoszczowskiego” oraz „Encyklopedię Włoszczowy”) dla stypendystów z włoszczowskich szkół ufundowało Starostwo Powiatowe we Włoszczowie.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/sprm2011