prm
W dniu 7 listopada 2011 roku w Muzeum Przypkowskich w Jedrzejowie odbyła się Uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów...

Stypendystami Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2011/012 w  Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 zostali:

• Patrycja Szymczyk,  klasa II bio II Liceum Ogólnokształcące
  • Marcin Wojciechowski,  klasa IV TR  Technikum Nr 1

Gratulacje laureatom złożyli m.in.: Wojewoda Świętokrzyski - Bożentyna Pałka-Koruba, Świętokrzyski Kurator Oświaty - Małgorzata Muzoł, Członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego - Piotr Żołądek oraz Starosta Włoszczowski - Zbigniew Matyśkiewicz i Starosta Jędrzejowski - Edmund Kaczmarek oraz Dyrektor naszej szkoły Marek Ledwoch.

Laureaci stypendiów to najlepsi uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią lub wykazali szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy,  uzyskując w niej najwyższe wyniki.

Gratulujemy uczniom tak znaczącego sukcesu w zakresie edukacji szkolnej.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/07112011