mikolaj 0210 grudnia 2015 r. zawitał do nas Święty Mikołaj. Ten starszy, siwy pan, z długą brodą, niezwykle ciepłym uśmiechem, zaparowanymi okularami i dużym brzuszkiem przybył z dalekiej Laponii specjalnie do dzieci pracowników ZSP nr 2. Dostojnego Gościa przywitał pan kierownik Rafał Pacanowski.

Święty Mikołaj przywiózł ze sobą mnóstwo prezentów, a jego pomocnicy zapewnili dzieciom wspaniałą zabawę. Podczas spotkania przeprowadzili wiele zabaw i konkursów, które za każdym razem wywoływały na buziach dzieci piękny, szczery uśmiech.

Z pomocą Świętemu Mikołajowi przyszły wychowanki naszego Internatu: Karolina Lis, Iwona Auguścik, Gabriela Pustuł, Karolina Molus, Kamila Furmańska, Katarzyna Borkowska, wspólnie z wychowawcami: Magdaleną Kozieł, Bogusławą Gładzik-Karpińską, Kamilą Muszyńską, Krystyną Patyńską i Katarzyną Bąk.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/rafalp/internat/zdjecia/2015-16/mikolajpracownicy