fotologo

W dniu 15 kwietnia klasa pierwsza Organizacji Reklamy ZSP Nr 2  we Włoszczowie, oraz lauraci szkolnej wystawy fotograficznej uczestniczyli w Międzynarodowych Targach „Film, Vi- -deo, Foto” w Łodzi pod patronatem Rektora Państwowej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej.

To najważniejsze i największe wydarzenie branżowe w Polsce – swoim zakresem targi obejmują sprzęt i akcesoria fotograficzne, filmowe i video oraz najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu grafiki komputerowej i cyfrowej obróbki obrazu. Uczniowie naszej szkoły brali udział w bogatym programie seminariów, warsztatów, prezentacji i spotkań. Są to pierwsze kroki młodzieży do rozwinięcia swoich talentów artystycznych, oraz sądzę – mówi Stanisław Mulewicz, nauczyciel grafiki komputerowej i fotografii – że prace naszych uczniów zobaczymy na wystawach i konkursach ogólnopolskich.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/targi_foto