WSEiP_Kielce           Już po raz drugi w b.r. szkolnym uczniowie klasy pierwszej Organizacji Reklamy gościli na warsztatach w WSEiP w Kielcach. Tematem spotkań było poznanie tajników zawodu dziennikarza sportowego pracującego dla agencji telewizyjnych, radiowych i prasowych.

Dziennikarstwo ukazane w przystępny sposób przybliżyło młodzieży nie tylko interesujący zawód, ale również: pasje, zainteresowania i marzenia komentatorów sportowych.

Pierwszym spotkaniem klasy TOR-u była promocja wyższej uczelni, kierunku Public Relations – kreowania wizerunku – który jest programowym przedmiotem nauczania specjalności Organizacji Reklamy.

Klasa uczestnicząc w warsztatach PR-u poznała nie tylko specyfikę wyższej uczelni, ale również zawód, który może być ich celem życia.

Spotkania uczniów szkoły ponadgimnazjalnej z wykładowcami i studentami uczelni zaowocowało stałą współpracą.

Opiekunem warsztatów był Stanisław Mulewicz – nauczyciel zawodu PR i Magdalena Pryt-Podstawka – wychowawca klasy.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/warsztatym