imagesCAKF328K

Dnia 25 marca 2011 roku odbył się powiatowy konkurs :
                        DZIEŃ ZIEMI- Z EKOLOGIĄ NA TY.

W konkursie brało udział 25 uczniów klas gimnazjalnych  z powiatu włoszczowskiego. Konkurs miał formę  plastyczną i teoretyczną.

Ze zgłoszonych prac plastycznych wyłoniono najlepszą z każdego gimnazjum, następnie spośród nich wybrano trzy najlepsze prace.

W części teoretycznej uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test zamknięty. Spośród uczniów każdego gimnazjum osoba, która otrzymała najlepszy wynik przechodziła do finału.

Finał konkursu teoretycznego polegał na udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na wyświetlane na ekranie pytania.

Najlepsi w cześci plastycznej:

I miejsce – Dagmara Lesiak – PG Kluczewsko

II miejsce – Radosław Kwapisz – PG Bukowa

III miejsce – Kinga Domagała – PG Konieczno

Najlepsi w części teoretycznej:

I miejsce – Patryk Dusza PG Krasocin

II miejsce – Klaudia Jambor – PG Kluczewsko

III miejsce – Aleksandra Prokop – PG Oleszno

IV miejsce – Spurek Katarzyna – PG Bukowa

V miejsce – Aneta Sosnowska – PG Konieczno

Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Włoszczowski Zbigniew Matyśkiewicz.

Sponsorzy konkursu: Starostwo Powiatowe we Włoszczowie, Nadleśnictwo Włoszczowa, Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków ZSP Nr 2 we Włoszczowie, Lhoist Bukowa, WSz PWN, Spółdzielnia Uczniowska Pokemon, Samorząd Uczniowski ZSP Nr 2 we Włoszczowie.