DSC0813109 kwietnia na krytej pływalni NEMO we Włoszczowie odbył się ostatni etap Ligi Pływackiej. Młodzież rywalizowała na dystansie 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem grzbietowym. Wśród dziewcząt stylem dowolnym pierwsze miejsce zajęła Karolina Chudobska, trzecie Agnieszka Kowalska natomiast w stylu grzbietowym drugie miejsce zajęła Karolina Chudobska, trzecie Agnieszka Kowalska. Wśród chłopców trzecie miejsce zajął Mateusz Walkowicz na dystansie 50 m stylem dowolnym natomiast w stylu grzbietowym zajął drugie miejsce.

Tabela końcowa po 5 kolejkach Ligi pływackiej:

1. ZSP nr 2 Włoszczowa - 606 pkt

2. I LO Włoszczowa- 557 pkt

3. ZSP nr 3 Włoszczowa – 18 pkt

W klasyfikacji indywidualnej wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Karolina Chudobska, trzecie Agnieszka Kowalska. Wśród chłopców na trzeciej pozycji uplasował się Mateusz Walkowicz.

Gratulacje dla wszystkich zawodników, którzy przyczynili się do zwycięstwa w lidze pływackiej: Kaniewski Piotr II S, Walkowicz Mateusz II S, Matuszewski Tomasz II S, Banasiński Dawid II S, Adamczyk Daniel II S, Gieroń Artur III TG, Minor Krzysztof I S, Kowalska Agnieszka II S, Chudobska Karolina III TG, Adamczyk Kamila I TE, Janosik Jacek II Mat, Siwiec Patryk III TG, Karol Rydzek II AP, Śliwka Michał II S, Błaut Aniat III S, Gawron Patrycja II S, Orman Klaudia II S, Lipniak Szymon III S, Łopacińśki Bartłomiej III S, Hożynka Łukasz III S, Dumin Grzegorz II TG.