9W dniu 04.03.2014 roku grupa uczniów klasy II Technikum Organizacji Reklamy udała się do Domu Opieki Społecznej we Włoszczowie i do ośrodka Caritas w Ostrowie (Warsztaty Terapii Zajęciowej), gdzie przedstawiła program artystyczny z okazji Dnia Kobiet.

Przedstawienie odbyło się celowo wcześniej (ostatni dzień karnawału) ze względu na jego rozrywkowy charakter. Nie zabrakło piosenek, skeczów, różnych gier i konkursów, a nawet tańców. Na zakończenie każda z pań otrzymała skromny upominek - kwiatek przygotowany przez naszą młodzież. Publiczność była pod wrażeniem umiejętności młodych artystów, którzy bardzo swobodnie nawiązywali kontakt z widzami. Dzięki życzliwości personelu Warsztatów Terapii Zajęciowej w Ostrowie po występie uczniowie mieli możliwość obejrzenia całego ośrodka, prac wykonanych przez pensjonariuszy, zobaczenia czym zajmują się na co dzień, porozmawiania z nimi, poświęcenia im trochę uwagi i swojego czasu, co często jest cenniejsze niż najdroższy prezent.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/kasia_t/dzien_kobiet