121 lutego br. na balu studniówkowym w hotelu Mariage we Włoszczowie spotkali się uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście.

W tym dniu swój bal studniówkowy przeżywali uczniowie III klas Liceum Ogólnokształcącego o nachyleniu administracyjno-prawnym, turystyczno-językowym oraz klas Technikum Informatycznego i Technikum Organizacji Reklamy.

Maturzystów zaszczycili swoją obecnością honorowi goście: Starosta Włoszczowski – Pan Zbigniew Matyszkiewicz wraz z małżonką, Wiceburmistrz Włoszczowy - Pan Stanisław Nowak, Sekretarz Powiatu – Pan Roman Wojtalczyk, przedstawiciel mediów – Pan Rafał Banaszek, Dyrekcja, Wychowawcy, Nauczyciele, Samorząd Uczniowski  oraz Rodzice.

Zaproszeni goście przekazali maturzystom wiele ciepłych słów oraz życzeń związanych nie tylko z balem studniówkowym, ale również z nieuchronnie zbliżającym się egzaminem maturalnym. Z kolei Maturzyści gorąco podziękowali swoim rodzicom za zorganizowanie wspaniałego balu. Słowa podziękowania za dotychczasową edukację Uczniowie skierowali również do Dyrekcji szkoły, Wychowawców i Nauczycieli.

Maturzyści z niezwykłym wdziękiem zaprezentowali oryginalne układy "chodzonego". Następnie każda w wyżej wymienionych klas maturalnych wykonała inne układy gtego tradycyjnego tańca.

Po polonezie maturzyści zaprezentowali również walca angielskiego i sambę. Dodatkową atrakcją studniówki był program kabaretowy zaprezentowany przez uczniów Techikum Organizacji Reklamy i Technikum Informatycznego.

Tak się bawił, tak się bawił "Czarniecki" !!!