Dwudziestego piątego listopada 2011 roku w Kielcach odbył się finał konkursu wojewódzkiego Wiedzy o Bezpieczeństwie, Ratownictwie i Obronie Cywilnej...

Po eliminacjach rejonowych jako jedyne z powiatu włoszczowskiego dostały się  uczennice Zespołu Szkól Ponadgimnazjlnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego : Beata Gad – klasa III Liceum Ogólnokształcącego o profilu matematycznym i Agnieszka Szydłowska – klasa II Liceum Ogólnokształcącego o profilu biologicznym.

W finale brało udział 56 uczniów ze wszystkich powiatów województwa świętokrzyskiego.

Test składał się z 30 pytań. Na 27 spośród nich odpowiedziała Agnieszka Szydłowska   i znalazła się w gronie 7 najlepszych uczniów.

Po rozegranej dogrywce Agnieszka Szydłowska zajęła  5 miejsce. Nagrodą za tak wysoką lokatę oprócz dyplomu był odtwarzacz MP4.

Nagrody wręczały panie : Wojewoda Świętokrzyski Bożentyna Pałka- Koruba i Kurator Świętokrzyski Małgorzata Muzoł. Osobne podziękowanie zostały wręczone przez organizatorów wszystkim nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów do konkursu.

Uczennice przygotowywały  się pod kierunkiem Marcina Drążyka,  nauczyciela ZSP Nr 2.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/pokonkurs