lustrzankaRegulamin Konkursu Fotograficznego

2. Zwierzaki w obiektywie
3. Zatrzymać czas - portret

1. ORGANIZATOR

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie wraz z Agencją Reklamową „KROPKA” i Agencją Fotograficzną www.fotomulewicz.pl

2. UCZESTNICTWO W KONKURSIE

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich uczniów Szkoły.Aby wziąć udział w konkursie należy zaakceptować warunki regulaminu.

3. ZASADY

• Konkurs polega na oddaniu przez Uczestników Konkursu zdjęć w formacie 20 x 30 cm mat.
  • Każdy uczestnik może oddać maksymalnie 3 zdjęcia.
  • Zdjęcia muszą być zgodne z tematyką konkursu. Czekamy na najciekawsze i najśmielsze zdjęcia
  • Zgłoszenie na konkurs jest jednocześnie wyrażeniem zgody na pozostawienie do dyspozycji Szkoły zdjęć.
  • Do zdjęć musi być załączona zgoda na umieszczenie fotografii na stronie internetowej Szkoły oraz oświadczenie, że uczestnik posiada prawa do tego zdjęcia.
  • Zdjęcia oddane na konkurs zostaną opublikowane na stronie internetowej Szkoły oraz wyeksponowane w gablotach na I piętrze budynku szkoły.

4. TERMINARZ KONKURSOWY:

Oddawanie prac do 1 marca 2012 roku w szkole u członków Jury. Ogłoszenie wyników: na stronie szkoły 12 marca 2012 roku.

5. NAGRODY

W konkursie zostaną przyznane trzy główne nagrody oraz wyróżnienia. Każdy z uczestników otrzyma Certyfikat Agencji Fotograficznej – Członka Związku Polskich Artystów.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

• Zdjęcia będą oceniane przez Jury w składzie określonym przez Organizatora.
  • Jury zastrzega sobie prawo do niedopuszczenia zdjęcia do konkursu, jeśli w jakikolwiek sposób narusza prawa osób trzecich.
  • Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych Uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, o ile dane takie będą ujawniane w toku Konkursu i w związku z jego przebiegiem.

Skład Jury: Stanisław Mulewicz

Cezary Świetlicki