Come si fanno i Webinar? (con template ed esempi di strategia scaricabili)

28.05.2021 r.

 Świętokrzyski Kurator Oświaty zaprasza do udziału
w webinarium przeznaczonym dla młodego pokolenia,
pt. „Etyka w technologii i internecie”,
organizowanego w ramach 
Szczytu Cyfrowego ONZ,
które odbędzie się 31.05. 2021 r. w godz. 15 - 17.

Invito WEBINAR ITACA - AAEE

Udział w wydarzeniu jest darmowy, wymagana jest rejestracja. Dowiecie się między innymi:

* Co na temat sztucznej inteligencji myślą doradca rządu egipskiego, polski doradca OECD i minister Piotr Mazurek?

* Dlaczego najpopularniejszy robot na świecie zgodził się przyjąć zaproszenie na wydarzenie? · Co polska młodzież ma wspólnego ze etyczną sztuczną inteligencją?

Podczas wydarzenia przedstawiciele Youth IGF opowiedzą o tym, jak zaangażować się w globalnych ruch Youth IGF a także wspólnie z entuzjastami z całego świata tworzyć propozycje zmian legislacyjnych oraz rządowych projektów w zakresie technologii i internetu.

Wśród prelegentów znajdą się m.in. Robert Kroplewski – pełnomocnik Ministra Cyfryzacji ds. społeczeństwa informacyjnego, polski ekspert ds. etycznej AI w OECD, Komisji Europejskiej i UNESCO, Sally Radwan – doradca Ministra Komunikacji i Technologii Informacyjnych w Egipcie oraz przedstawiciele ONZ.

Organizatorami konferencji są Pełnomocnik Rządu ds. polityki młodzieżowej Piotr Mazurek, Youth IGF Poland oraz Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem, we współpracy z TrendHouse.org. Wydarzenie będzie transmitowane w języku angielskim.

Link do rejestracji: https://bit.ly/3yChVlO

Wydarzenie na facebooku dostępne pod: tym linkiem.

Więcej informacji o webinarium na: gov.pl

Z poważaniem,
Robert Błaut
Kuratorium Oświaty w Kielcach

 

 

Żródło: info pan Marek Ledwoch
Redakcja: Lidia Jurek