Podgląd obrazu

19.05.2021 r.

Na dachu wylądują ule, na auli wykładowej rozgoszczą się łaziki marsjańskie,
a w namiotach powstaną elektropszczoły.

20maja

Politechnika Świętokrzyska oraz Fundacja Odzyskaj Środowisko serdecznie zapraszają  uczniów oraz nauczycieli na wyjątkowe wydarzenie edukacyjne.

,,Działamy RAZEM dla Ziemi  -  odbędzie się 20 maja (czwartek) od godz. 10:30 do godz. 16:30 na placu przed Politechniką Świętokrzyską. Warsztaty z trash artu rozpoczynają się o godzinie 14.00.

Pod czujnym okiem pani Katarzyny Samczyńskiej – absolwentki ASP, dzieci wykonają łapacz snów z pszczołami oraz własną pszczołę!

Podczas imprezy będzie można także bezpiecznie wyrzucić elektryczne śmieci do czerwonych pojemników oraz oddać sprzęt wielkogabarytowy. Dla tych, którzy przyniosą zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz zużyte baterie czekają cebulki kwiatów!

Wykłady odbywające się podczas wydarzenia, będą transmitowane na żywo na naszych kanałach – link umożliwiający uczestnictwo będzie dostępny na stronie:  https://tu.kielce.pl/

Szczegółowe informacje na stronie:  Politechniki Świętokrzyskiej .

Działamy RAZEM dla Ziemi. Serdecznie zapraszamy!
W razie pytań prosimy o kontakt.

Mgr inż. Katarzyna Kraska

Biuro Promocji i Komunikacji