Znalezione obrazy dla zapytania fundacja efc edu pl

,,W Fundacji EFC zajmujemy się edukacją.
Postawiliśmy sobie trzy główne cele.
M.in. umożliwiamy równy dostęp do edukacji uczniom
w całej Polsce..."

29.11.2019 r.  na   stronie   Powiatu   Włoszczowskiego   poinformowano...

,,Horyzonty'' kończą w tym roku 10 lat!

15.02.2020 r. już po raz dziesiąty Fundacja EFC wraz ze swoim partnerem strategicznym - Fundacją Rodziny Staraków, otwiera rekrutację do swojego flagowego programu - jednego z najbardziej kompleksowych programów stypendialnych w kraju.

,,Horyzonty" to szerokie wsparcie dla uczniów z małych miejscowości oraz rodzin o skromnych dochodach, którzy chcą zdobywać wiedzę w najciekawszych liceach i technikach w dużych miastach. Stypendyści Horyzontów angażują się społecznie, trzymają się razem, dbają o rozwój osobisty w szkole i poza szkołą.

Program oferuje pomoc materialną w postaci pokrycia kosztów mieszkania w bursie, nauki w szkole, wyżywienia czy letnich i zimowych wyjazdów. Ale to nie wszystko. Nad stypendystami czuwa zespół Fundacji EFC oraz wykwalifikowani koordynatorzy regionalni. Uczestnicy programu są traktowani poważnie i po partnersku, w trudnych sytuacjach nigdy nie są sami. Wspólnie spędzają wakacje, biorą udział w warsztatach. Przestrzeni do kreatywnego myślenia i wspólnego działania jest całe mnóstwo!

Więcej informacji w załączonym poniżej pliku.

Pliki do pobrania:

Program-Horyzonty2020.pdf (274.08 KB)