IMG 0003 Komunikat     dyrekcji       szkoły      ws.   rozpoczynającej     się    ogólnopolskiej

próbnej      maturze    z     OPERONEM   -

19 - 22 listopada 2019 r.

Operon

Wicedyrektor ZS Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie pan Piotr Suliga przekazuje następującą informację…

- W dniu 19.11.2019 r. (wtorek) rozpoczyna się próbna matura z OPERONEM. Uczniowie piszą język polski  poziom podstawowy (…) potem  język polski poziom rozszerzony. Harmonogram  matur w załączniku, w dzienniku szkolnym oraz na tablicy ogłoszeń.

- Jest to próba generalna przed maturami, dlatego obowiązują  wszystkie procedury (…)

- Po zakończeniu egzaminu z języka polskiego poziom podstawowy uczniowie są zwolnieni  do domu,   chyba że  będzie dużo nieobecnych  osób na maturze w danej klasie,  to sytuacja ta może ulec zmianie.  Informacja będzie podawana  codziennie  w dniu egzaminu.

- Proszę śledzić harmonogram  matur, zmiany sal  (…). Pozdrawiam, Piotr Suliga.

Pełny komunikat dostępny w dzienniku szkolnym.

Znalezione obrazy dla zapytania próbna matura z operonem 2019

Źródło: info pan Piotr Suliga, foto Lidia Jurek