IMG_464720 września maturzyści naszej szkoły uczestniczyli w Salonie Maturzystów zorganizowanym przez Perspektywy na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach.

Uczniowie mieli możliwość spotkania z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi, którzy przedstawili zasady egzaminu maturalnego 2013r. z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych.

Z kolei uczelnie z całego kraju prezentowały oferty kształcenia na przyszły rok akademicki.  Wszystkie stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży, a najbardziej -Perspektywy- gdyż organizatorzy oferowali „Informator dla Maturzystów” wszystkim, którzy dokonali internetowej rejestracji.

Dla niejednego maturzysty Salon okazał się pomocny przy wyborze kierunku przyszłych studiów, bądź utwierdził go w podjętej wcześniej decyzji.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/kasia_t/salon_maturzystow