logo_ETP

27.04.2012 w Urzędzie Gminy we Włoszczowie przy ul. Partyzantów odbyły się Targi Edukacji i Pracy po raz drugi organizowane przez Punkt Pośrednictwa Pracy we Włoszczowie oraz Świętokrzyską Wojewódzką Komendę OHP w Kielcach, w ramach projektu ,,OHP jako realizator usług rynku pracy" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Łącznie w Targach udział wzięły 20 stoiska i zebrano około 200 ofert pracy.Wśród wystawców znalazły się następujące instytucje i firmy: Punkt Pośrednictwa Pracy we Włoszczowie ,Państwowa Inspekcja Pracy –Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach ,13-1 ŚHP Jędrzejów ,Komenda Powiatowej Policji we Włoszczowie ,Wojskowa Komenda Uzupełnień w Kielcach ,Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie , Lokalna Grupa Działania ,,Region Włoszczowa” ,Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  ,Skarem –Zakład Pracy Chronionej ,Dach-Pol, Promedika 24,Centrum Ubezpieczeń- Włoszczowa ,Pośrednictwo Finansowe –Włoszczowa, Caroline Ros' , Avon ,ZSP nr2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego , I LO im. gen. W. Sikorskiego, ZSP nr3 im. S. Staszica, Zakład Doskonalenia Zawodowego  we Włoszczowie ,Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach ,Policealna Szkoła Medyczna w Morawicy .

Odwiedzająca młodzież naszej szkoły Miała  możliwość zapoznania się z ofertami pracy oraz otrzymać porady z zakresu prawa pracy a także doradztwa zawodowego .Targi były doskonałą okazja do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami oraz instytucjami szkoleniowo-edukacyjnymi.