WSEiP_logoW dniach 8-9 marca 2012 r. odbyły się dni otwarte w Wyższej Szkole Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. W panelach przygotowanych w ramach przedsięwzięcia wzięła udział młodzież klas II o, II Bio, I Bio, II s, III TAK, III TR/AGR .

Dni otwarte w WSEIP to nie tylko możliwość zwiedzenia uczelni. W ramach przedsięwzięcia młodzież wzięła udział w zajęciach edukacyjnych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, ponieważ tematyka spotkań obejmowała rożne dziedziny nauki. Dyskutowano między innymi na tematy prawnicze, medyczne oraz społeczne. W panelach nie zabrakło również wykładów z zakresu informatyki, ekonomii oraz kosmetologii. Dodatkowymi atrakcjami były między innymi udział w symulacji rozprawy sądowej przygotowanej przez studentów Wydziału Prawa WSEIP oraz pokaz wizażu i stylizacji.