Podobny obraz

W 2018 r. nasi uczniowie zdobyli 3 miejsce. W 2019 r. wywalczyli 2 miejsce. W roku 2020 r. uczniowie ,,Czarnieckiego" są pierwsi w województwie świętokrzyskim w konkursie wiedzy #Liczysiękażdy".

 

 

1st place laurel medal - Transparent PNG & SVG vector file 

Wojewódzki  konkurs  statystyczny

#Liczysiękażdy...

 

W roku szkolnym 2019/2020 ,,Czarniecki" po raz trzeci przystąpił do wojewódzkiego konkursu wiedzy ze statystyki organizowanego przez Urząd Statystyczny w Kielcach z okazji Dnia Statystyki Polskiej. Jak poinformowała pani Grażyna Gawron, nauczyciel ekonomista w Technikum Nr 1 w naszym Zespole Szkół Nr 2  i koordynator merytoryczny konkursu -

- Konkurs #Liczysiękażdy zorganizowany z okazji Dnia Statystyki Polskiej został rozstrzygnięty. Komisja konkursowa przyznała zespołowi naszych uczniów nagrodę. Zwyciężyli w województwie. Moje serdeczne gratulacje!

 

 

       alt                     alt

 

 

Opiekun uczniów dodaje także -

 

- Już po raz trzeci nasi uczniowie stanęli na podium wojewódzkiego konkursu statystycznego - w tym roku pod hasłem ,,Liczy się każdy”.  W roku 2020 wywalczyli I miejsce.

 

3 Reprezentacja ,,Czarnieckiego" wystąpiła w składzie: 

 

Dominik Nowak - kl. I TI 

Kacper Nowak - kl. I TI 

Szymon Nowak - I kl. II TI 

- Uczniowie przygotowali bardzo ciekawą, wielopoziomową grę edukacyjną, tematyką związaną z powszechnym spisem ludności i zbliżającym się spisem rolnym.

- Oprócz zdobycia I miejsca otrzymali dyplomy oraz wartościowe nagrody rzeczowe (zestawy: dysk przenośny, ładowarkę indukcyjną, głośnik bluetooth, power bank). Niestety ze względu na obecną sytuację sanitarną w Polsce wszystkie te informacje wraz z nagrodami popłynęły do Nich drogą pocztową. Również uroczyste podsumowanie połączone z zamykającą konkurs konferencją zostało odwołane. 

- Warto przypomnieć, że w poprzednim roku szkolnym 2018/2019 nasi uczniowie zajęli w tym konkursie miejsce drugie, a dwa lata temu, w roku szkolnym 2017/2018 trzecie miejsce.  To cieszy.

 Graphic stock photo © ROSU CORINA (coramax) (#7472848) | Stockfresh

Więcej o sukcesach uczniów ZS Nr 2 we Włoszczowie w wojewódzkich konkursach statystycznych US w Kielcach..

 

https://kielce.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/wydarzenia/konkursy/liczysiekazdy/

https://kielce.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/wydarzenia/konkursy/oblicza-wspolczesnego-handlu/

 

https://kielce.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/wydarzenia/konkursy/swietokrzyskie-spoleczenstwo-i-gospodarka-kiedys-a-dzis-historia-i-statystyka/

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: Info pani Grażyna Gawron
Redakcja: Lidia Jurek