Nowy-1

Uwaga Uczniowie! Zapraszamy do udziału w 2 ogólnopolskich konkursach artystycznych na temat krajobrazu. Sprawdź szczegóły…

Nowy-2

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II serdecznie zaprasza uczniów klas III i IV szkół ponadgimnazjalnych do udziału w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM pt. ,,Krajobraz wokół mnie” oraz OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM pt. ,,Człowiek w krajobrazie”.

Nowy-3

Fot. / dkzwolen.vot.pl

Uczestnicy konkursu plastycznego wykonują pracę plastyczną formatu A3 w dowolnej technice artystycznej (np. ołówek, kredka, akwarela, akryl) na temat  „Krajobraz wokół mnie”.

Uczestnicy konkursu fotograficznego mają za zadanie wykonać cykl 3 fotografii w formacie 20 x 30 cm, realizujących temat „Człowiek w krajobrazie”.

Nowy-4

Fot. / podroże.onet.pl

Laureaci I, II, III miejsca otrzymują -  indeks na kierunek Architektura Krajobrazu KUL oraz nagrody rzeczowe.

Jedna osoba może wystartować w obu konkursach.

Nowy-5Prace należy przesłać do 6 maja 2016 r.

Uczniów zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt z nauczycielem przedmiotów zawodowych - panią Teresą Pniewską.

„Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna.”

/Napoleon Hill/

Źródło: info pani Teresa Pniewska                                                                                                                       Opracowanie: Lidia Jurek i Monika Kaczmarska