DSC06532Szkolna drużyna siatkarzy rozegrała w listopadzie 3 turnieje:

13.11.2013 odbył się turniej o Puchar Starosty Włoszczowskiego, w którym nasza drużyna zajęła II miejsce.

26.11.2013 swój pierwszy sukces w nowej szkole odnieśli uczniowie klasy I s LO, wygrywając turniej o Puchar Dyrektora ZPO w Koniecznie. Wśród pokonanych znalazły się drużyny PG Nr 2 Włoszczowa, PG Dobromierz i PG Konieczno. W naszej drużynie grali: Górski Łukasz, Kulawiak Dawid, Minor Krzysztof, Nowak Daniel, Potyński Paweł, Staszczyk Rafał, Szczepanik Artur, Uramowski Piotr.

28.11.2013 odbył się turniej o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włoszczowie.

Rozegrany w mocnej obsadzie gdyż oprócz szkół włoszczowskich uczestniczyły w nim 2 zespoły z Powiatu Sandomierskiego, stał na bardzo wysokim poziomie.

O miejscach I – III decydowały tzw. małe punkty. Nasz zespół zajął ostatecznie III miejsce pokonując po drodze drużyny: LO Chobrzany, Zespół Szkół Mokoszyn i I LO Włoszczowa.

W naszej drużynie grali: Czaiński Patryk – II TOR, Gładysław Jan – IV TE, Janik Mateusz – II bio LO, Kłudziak Sebastian – IV TE, Kowalczyk Damian – II s LO, Łopaciński Bartłomiej – III s LO, Piech Michał – II bio LO, Staszczyk Łukasz – IV TE, Strychalski Andrzej – II TOR, Suder Dawid – II mat LO.

Dawid Suder z II mat LO, został wybrany najlepszym rozgrywającym turnieju.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesów.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/kasia_t/sport