W dniu 22 marca pani Dorota Staniek- przedstawicielka Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i pani Teresa Pniewska nauczyciel przedmiotów zawodowych w naszej szkole przeprowadziły szkolny etap V Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie organizowany pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

W konkursie łącznie uczestniczyło 23 uczniów z technikum rolniczego, technikum agrobiznesu i technikum architektury krajobrazu, którzy przygotowali się pod kierunkiem pana Mariusza Małka. Do rozwiązania uczestnicy mieli test składający się z 30 pytań. Dla pięciu najlepszych uczniów Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ufundowała nagrody rzeczowe. Uroczystego wręczenia nagród dokonał pan Dyrektor Marek Ledwoch.

Uczniowie, którzy najlepiej poradzili sobie z zadaniami to:

I miejsce Paweł Bernat klasa IV TR

II miejsce Mariusz Klimczyk klasa II TR

III miejsce Grzegorz Stępień klasa IV TR

Paweł Bernat, uczeń klasy maturalnej zakwalifikował się do drugiego etapu.

Obraz 150

Obraz 156