IMG 20121208 123744W sobotę 8 grudnia reprezentacja naszej szkoły rozegrała mecz z drużyną „Los Blancos”.

W pierwszej połowie spotkania gra obu zespołów była wyrównana. Po stracie trzech bramek wydawało się, że los „Los Blancos” jest przesądzony, ale nasi rywale wykorzystując drobne błędy naszej obrony uzyskali dwa trafienia. Jednak druga połowa meczu należała do „Sokoła”, który strzelił następne trzy gole. Przypadkowe zagranie ręką w polu karnym jednego z zawodników „Sokoła” dało szansę wykorzystania rzutu karnego przez „Los Blancos”. Ostateczny wynik meczu to 6 do 3 dla „Sokoła”.

Lista strzelców:

Damian Miernik - 2

Przemysław Winckiewicz - 3

Konrad Wójcik - 1

W drugim weekendowym spotkaniu „Sokół” zmierzył się z zespołem „Piaski II”. Mecz rozpoczął się od szybkich uderzeń naszych rywali, po których straciliśmy dwa gole. Dopiero wkroczenie na boisko kapitana zespołu Jana Luzara uporządkowało grę „Sokoła” i pozwoliło na wyrównanie. Do przerwy reprezentacja naszej szkoły prowadziła już dwoma bramkami.

Druga część meczu to nieustanne ataki i kontrataki obu zespołów, ale ostatecznie zwycięzcom zostaje „Sokół”. Wynik meczu to 7 do 4 dla „Sokoła”.

Lista strzelców:

Jan Luzar - 1

Rafał Bonek - 1

Damian Miernik - 3

Tomasz Matuszewski - 1

Przemysław Winckiewicz - 1

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/kasia_t/kolejne_mecze