P1040546Dn. 09.10.2012 na stadionie OSiR we Włoszczowie odbyły sie sztafetowe biegi przełajowe chłopców i dziewcząt organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Nasze drużyny okazały się najlepsze zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt.

Zwycięską drużynę chłopców stanowili: Szymon Lipniak, Konrad Wójcik, Wojciech Plebanek, Bartłomiej Łopaciński, Artur Słoma (klasa II s LO), Dariusz Major, Kamil Frej (IV TA), Rafał Bonek (II TG), Marcin Tkaczyk (I TG), Kamil Marcinkowski (II TOR), Tomasz Matuszewski (I s LO). Swoje pierwsze medale w nowej szkole zdobyli uczniowie klasy I s LO, którzy stworzyli drugą drużynę chłopców. Po ambitnej walce zespół ten zajął III miejsce w zawodach. Opiekunami drużyn byli: Joanna Gaj i Sławomir Kaczmarski.

P1040560P1040562P1040564