Uczniowie Technikum Architektury Krajobrazu brali udział w wycieczkach zawodowych...

15 kwietnia 2011 r. grupa 74 osób z klas technikalnych naszej szkoły zwiedziła na Targach Kieleckich ekspozycje: "Ogród i Ty", "4 kąty", "Interkamień", "Agro-travel".

W wyjeździe brały udział klasy Technikum ochrony środowiska, Technikum agrobiznesu i Technikum architektury krajobrazu.Oprócz ciekawych roślin ozdobnych, elementów wyposażenia wnętrz i ogrodów, szczególnym powodzeniem wśród zwiedzających cieszyły się targi agroturystyki, gdzie wśród niezwykle kolorowych stoisk można było posłuchać muzyki ludowej i spróbować potraw regionalnych.

Klasa II TAK wzięła także udział w wycieczce dwudniowej. Zwiedzaliśmy park i zamek w Łańcucie, arboretum w Bolestraszycach, park i zamek w Baranowie Sandomierskim. W Rzeszowie spotkaliśmy się z pracownikami Zieleni Miejskiej, którzy pokazali nam miasto i najciekawsze tereny zieleni oraz obszernie opowiedzieli o swojej pracy. Zostaliśmy także zaproszeni na Wydział biologiczno - rolniczy Uniwersytetu Rzeszowskiego gdzie obserwowaliśmy zajęcia studentów Architektury Krajobrazu. Dziękujemy dyrekcji Banku Spółdzielczego w Rzeszowie za dofinansowanie naszego wyjazdu!

Pokonawszy ponad 700 km, zmęczeni ale zadowoleni powróciliśmy do naszego miasta.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/wyc_tak