stud

29 stycznia 2011 roku młodzież z klas maturalnych  z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie oraz zaproszeni goście uczestniczyli w balu studniówkowym, który odbył się w hotelu Mariage.

Udany pełen figur polonez, porywający walc, rock and roll, taniec nowoczesny oraz cudowna zabawa do białego rana zachwyciła wszystkich obecnych na tej uroczystości. Przemawiający goście Burmistrz Gminy - Bartłomiej Dorywalski, Członek Zarządu Starostwa Powiatowego - Dariusz
Czechowski, z-ca Przewodniczącego Rady Powiatu - Rafał Pacanowski, Przedownicząca rady Rodziców - Dorota Sodo oraz Dyrekcja Szkoły skierowali do maturzystów ciepłe słowa życząc niezapomnianych wrażeń studniówkowych oraz pomyślności na egzaminach maturalnych. Burmistrz Bartłomiej Dorywalski złożył na ręce Dyrektora - Marka Ledwocha podarunek dla Szkoły - odtwarzacz DVD Player.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/stud