DSC_0125_miniatura

W dniu 23 czerwca br. (środa) delegacja młodzieży Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie, w składzie: Dominika Auguścik, Ilona Tomaszewska i Piotr Lis wraz z opiekunami mgr Joanną Krawczyk-Bartos i mgr Rafałem Pacanowskim, udała się z wizytą do Ponadgimnazjalnego Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Sandomierzu.

Celem wizyty było oficjalne przekazanie środków pienięznych uzyskanych w ramach akcji przeprowadzonej w dniach 27 maja - 20 czerwca 2010 r.

Na miejscu nasza delegacja przyjęta została bardzo serdecznie przez władze  Szkoły: dyrektor mgr Sabinę Młodożeniec i wicedyrektora mgr Sławomira Mazurka oraz przedstawicieli tamtejszego Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem. Społeczność PZSE wyraziła ogromną wdzięczność za okazane wsparcie. Delegacja ZSP Nr 2 przekazała swoim kolegom kwotę 5 272,52 zł.

Organizatorzy w tym miejscu pragną podziękować:

I Liceum Ogólnokształcącemu im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie za przekazanie na ww. akcję 200,00

Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie za przekazanie kwoty w wysokości 606,71

Instytucjom powiatowym i okołopowiatowym za przekazanie kwoty w wysokości 229,52

Spółdzielni Uczniowskiej "Pokemon" za przekazanie kwoty w wysokości 100

Informację wytworzył: R. Pacanowski

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/rafalp/Samucz/powodzianie10/infokonc