DSC_0184_-_miniaturaPo 10 miesiącach nauki przyszedł czas na upragnione wakacje. W dniu 25 czerwca br. miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2009/2010 r. - roku bardzo szczegolnego dla całej społeczności ZSP Nr 2. Z okazji tej uroczystości okolicznościowe przemówienie do uczniów szkoły wygłosiła m.in. Przewodnicząca Prezydium Rady Samorządu Uczniowskiego - Katarzyna Bąk. alt

W swoim wystąpieniu podkreśliła, iż był to rok obfitujący w wydarzenia radosne i smutne. Uczniowie szkoły odnieśli wiele znaczących sukcesów w wielu konkursach i olimpiadach, m.in. na szczeblu ogolnopolskim. W mijającym roku szkolnym miały miejsce również momenty bardzo smutne tj. 70 rocznica Mordu Katyńskiego oraz katastrofa lotnicza pod Smoleńskiem, w której życie straciło 96 osób, min.: para prezydencka - Lech i Maria Kaczyńscy, poseł Ziemi Świętokrzyskiej Przemysław Gosiewski, ludzie nauki, kultury, czołowi polscy politycy. Pod koniec przewodnicząca złożyła uczniom, Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i pracownikom administracyjnym ZSP Nr 2 życzenia udanych wakacji, pełnych pozytywnych wrażeń i niezapomnianych chwil.

Opiekun SU, uczniom udzielającym się w pracach samorządu, wręczył dyplomy uznania i nagrody książkowe.

Informację wytworzył: R. Pacanowski

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/rafalp/Samucz/zakoncz0910