MicrosoftTeams image 18

8 czerwca uczniowie klasy III Technikum Ekonomicznego wraz z p. Beatą Wójcik-Jaworską w ramach praktyki zawodowej odwiedzili Centrum Kompleksowego Wsparcia Biznesu. Wizyta pozwoliła bliżej przyjrzeć się pracy w księgowości.

Uczniowie zostali oprowadzeni po nowoczesnym biurze rachunkowym oraz poznali ciekawą historię firmy. Przy miłym poczęstunku p. Edyta Michalska i p. Marta Frączek z pasją i ogromnym zaangażowaniem opowiadały o swojej pracy. Na koniec uczniowie zostali obdarowani drobnymi upominkami.

Warto wspomnieć, że nasza szkoła od wielu lat współpracuje z CKWB, a wśród pracowników znajdziemy również absolwentów naszej szkoły.

Dziękujemy CKWB za tak miłe spotkanie i do zobaczenia!

Podziękowania należą się również właścicielce p. Beacie Kąckiej za wieloletnią współpracę z naszą szkołą.

MicrosoftTeams image 15

MicrosoftTeams image 16

MicrosoftTeams image 17