OSiR Gołdap - Oficjalna strona - Aktualności - zapowiedzi - sekcje -  galerie | KOMUNIKAT

12.05.2021 r.

Dyrektora ZS Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie

CZARNIECKI ZS2

11.05.2021 r. Dyrektor ZS Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie pan Marek Ledwoch w dzienniku LIBRUS przekazał uczniom i rodzicom następujące informacje na temat zmian w organizacji pracy szkoły:

1. Od 17 maja br. uczniowie  szkół ponadpodstawowych przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym (50 proc./50 proc.).

2. W ZS nr 2:

a) Od 17 do 21 maja uczniowie technikum uczą się  stacjonarnie, natomiast uczniowie liceum pozostają na nauczaniu zdalnym.

b) Od 24 do 28 maja uczniowie liceum   uczą się  stacjonarnie, natomiast uczniowie technikum pozostają na nauczaniu zdalnym.

c) Od 31 maja br. wszyscy uczniowie uczą się już stacjonarnie w szkole.

3. Zajęcia stacjonarne zawodowe - cały czas kontynuujemy zajęcia praktyczne stacjonarne w szkole -  w klasach trzecich technikalnych i klasie drugiej TE/TI.

4. Jest możliwość zakwaterowania w internacie w przypadku trudności z dojazdem do szkoły.

1460x616

Podstawa prawna:
Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Źródło: info pan Marek Ledwoch
Redakcja: Lidia Jurek