IMG 20180615 122347Po raz kolejny nasza szkoła otrzymała certyfikat Szkoły Promującej Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem jako placówka uczestnicząca w projekcie „Szkoła Promująca Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem” w roku 2017/2018...

cr

15.06. 2018 r.  w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach odbyła się konferencja pn. „Antyrakowe wakacje" , podczas której nastąpiło uroczyste wręczenie certyfikatów i podziękowań w ramach projektu „Szkoła Promująca Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem.

Organizatorem spotkania była Pracownia Wspomagania Nauczycieli i Szkół Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach.

Konferencję rozpoczęła  pani Jadwiga Zapała - specjalista ds. Promocji Zdrowia Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. W trakcie spotkania zaproszeni goście wystąpili ze swoimi prelekcjami na temat profilaktyki antyrakowej.

Podsumowania projektu „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem” w województwie świętokrzyskim w roku szkolnym 2017/2018  dokonały: pani Jadwigę Zapała w imieniu ŚCO oraz przez pani Marzanna Kostecka-Biskupska ze  Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Koordynatorom placówek uczestniczących w projekcie „Szkoła Promująca Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem” zostały wręczone certyfikaty i podziękowania.

ZSP Nr 2 we Włoszczowie po raz kolejny  otrzymał certyfikat Szkoły Promującej Zalecenia Kodeksu Walki z Rakiem.

IMG 20180615 120016

IMG 20180615 120502