1Pod koniec września br. szkolnego uczniowie klas III i IV Technikum Organizacji Reklamy wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych, p. Renatą Palus i p. Stanisławem Mulewiczem mieli okazję obejrzeć poplenerową wystawę prac malarskich artystów naszego miasta.

W czasie tego spotkania z twórcami, młodzież poznawała różne techniki malarskie, zgłębiała tajniki warsztatu twórczego oraz sposoby wyrażania siebie, swoich przemyśleń i duchowej głębi w dziele artystycznym.

W opinii uczniów, udział w wystawie to znakomita inspiracja i okazja pogłębienia własnych zainteresowań, doskonały bodziec do pracy, zachęta do   wewnętrznej mobilizacji, by jak najwięcej rysować, malować   podczas wolnego czasu w domu.

„Piękno rzeczy śmiertelnych mija,

lecz nie piękno sztuki.”