81517F2D 09EB 4A4F A426 A9C9630E2612

Ruszyła rekrutacja stypendialna do zagranicznych szkół prywatnych w Wielkiej Brytanii i Austrii na lata 2022-2024.

Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata to organizacja działająca w Polsce od wielu lat. Co roku poprzez swój program stypendialny wysyła uzdolnionych polskich licealistów na dwuletnie stypendia do prestiżowych szkół prywatnych na całym świecie. Stypendium daje możliwość rozwijania swoich pasji oraz ułatwia późniejszą rekrutację na wymarzone studia. Wśród licznych absolwentów Towarzystwa znajdują się naukowcy, pisarze, nauczyciele, działacze społeczni czy przedsiębiorcy. Stypendia pokrywają do 100% kosztów nauki, wyżywienia i zakwaterowania w szkołach przez ostatnie dwa lata nauki. 

Konkurs skierowany jest dla uczniów urodzonych między 1 stycznia 2005 a 31 lipca 2006.

Szczegółowe informacje o procesie rekrutacyjnym oraz ruchu UWC można znaleźć na stronie www.uwc.org.pl

Zapraszamy również na stronę Facebook Towarzystwa, gdzie na bieżąco można znaleźć relacje stypendystów ze szkół, jak również najnowsze osiągnięcia absolwentów.