Świętokrzyski półfinał konkursu "Z klasy do kasy" dla naszej szkoły!

Było się o co bić, bo każda pozytywna odpowiedź oznaczała dodatkowe wirtualne pieniądze w ostatecznym zestawieniu, a dla trzech najlepszych zespołów też rzeczywiste nagrody pieniężne. 15 czerwca 2012 r. w Instytucie Nauk Politycznych w Kielcach odbył się półfinał gdzie nasi uczniowie II klasy technikum organizacji reklamy ( zespół I ): Patryk Ptak, Paweł Kwietniewski-Futerski, Dawid Świerzewski pod opieką Pani Beaty Wójcik zajęli pierwsze miejsce w całym rankingu!

Co to jest spread, jaka jest różnica w wartości funta brytyjskiego i łotewskiego łata - to tylko niektóre pytania na które musieli wczoraj odpowiedzieć finaliści świętokrzyskiego etapu konkursu "Z klasy do kasy". Emocji nie brakowało. "Zespół1" będzie reprezentował region świętokrzyski podczas finału ogólnopolskiego w Warszawie i powalczy o 10 tys. zł. - Nie możemy się doczekać - mówili zwycięzcy.

Gratulujemy kolejnych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów! Smile