matura_-_minMaturzyści Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego z niecierpliwością wyczekiwali dnia 30.06.2011 r . w tym dniu otrzymali długo oczekiwane świadectwa maturalne, które umożliwiają im dalszą edukację.

Szczególne powody do dumy i satysfakcji mają uczniowie klasy licealnej o profilu biologiczno-matematycznym. W tej klasie zdawalność egzaminu maturalnego wyniosła 100%.

Poza tym niektórzy uczniowie mogą poszczycić się stuprocentowym wynikiem egzaminu maturalnego z matematyki oraz języka angielskiego.

Z klas technikalnych najlepsza, blisko 90%-ową zdawalność egzaminu maturalnego uzyskali uczniowie klasy IV TI, którzy również otrzymali wysokie wyniki egzaminu.

Dyrekcja oraz nauczyciele ZSP Nr 2 ze szczerym uznaniem gratulują maturzystom oraz życzą powodzenia na dalszych etapach edukacji.