Okazało się, że uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie mogą się pochwalić nie tylko talentem do przedmiotów objętych nauczaniem szkolnym...

W ubiegłym roku odkryliśmy drzemiący w nich potencjał artystyczny: w malarstwie, rysunku, poezji i fotografii. Jak wiadomo początki bywają trudne i nie każdy mógł się pochwalić swoją twórczością na forum publicznym. Ten dzień nastąpił 1 czerwca 2011 roku, w którym nastąpiło oficjalne wręczenie na ręce nauczyciela Stanisława Mulewicza nagrody zdobytej przez ucznia naszej szkoły Wiktora Turka w konkursie fotograficznym, organizowanym przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Na konkurs nadesłano około 300 prac w kategorii: ludzie, krajobraz, zwierzęta. Prace oceniało Jury w składzie m. innymi: fotografa artysty Petera Joachima Kucza i Reprechta von Heusignera  - właściciela Galerii Artystycznej.

Cieszymy się, że na Wystawie Fotografii w Krakowie została wymieniona na forum ZSP Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego oraz Miasto Włoszczowa - w obecności Władz Uczelni, Miasta i renomowanych liceów krakowskich.

Poczyniliśmy pierwsze integracyjne kroki w kontakcie z uczelnią znajdującą się w samym „sercu” Krakowa. Mamy nadzieję, że uczniowie kończący szkołę średnią  wybiorą kierunki obejmujące problematykę psychologii menadżerskiej, marketingu, Public Relations, zarządzania w turystyce komunikacji i negocjacji, oraz reklamie i negocjacji w zarządzaniu sprzedażą oraz kierunki informatyczne.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/ms