SUDOKU_LOGO
 16 kwietnia 2011 r. (miniona sobota) o godz. 900  w  VI Liceum Ogólnokształcącym imienia Juliusza Słowackiego w Kielcach, ul. Gagarina 5 odbył się finał IV Świętokrzyskich Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w SUDOKU- Kielce 2010/2011.

Zarówno w kategorii indywidualnej, jak i w kategorii zespołowej Powiat Włoszczowski reprezentowali już po raz trzeci uczniowienaszej szkoły: Małgorzata Baran (kl. III mb LO, nauczyciel matematyki – Agnieszka Suliga), Renata Lichosik (kl. II o LO, nauczyciel matematyki – Zofia Marcinkowska) oraz Mariusz Grabiec (kl. IV technikum ekonomicznego, nauczyciel matematyki – Renata Kozieł).

Łącznie w konkursie uczestniczyło dziesięć drużyn.

W kategorii indywidualnej Włoszczowę reprezentowała Małgosia Baran,  która okazała się najlepsza w województwie -  I miejsce i zaszczytny tytuł Mistrza Sudoku w województwie świętokrzyskim.

W kategorii zespołowej reprezentacja Powiatu Włoszczowskiego zajęła II miejsce w województwie (tytuł I Wicemistrza Sudoku), ustępując jedynie drużynie gospodarzy.

„Włoszczowa ze wszystkich drużyn zaprezentowała się najlepiej” – stwierdził prowadzący rozgrywki finałowe dr Janusz Drygała.

Gratulujemy młodzieży!

Opiekunem drużyny była Renata Kozieł.

Młodzież z ZSP nr 2 we Włoszczowie otrzymała: dyplomy, statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Fundatorem nagród było Echo Dnia Kielce.

Renata Lichosik – uczennica klasy drugiej liceum w przyszłym roku zamierza ambitnie zawalczyć o I miejsce w kategorii indywidualnej w powiecie i województwie.

Warto dodać, że młodzież z Czarnieckiego w kategorii drużynowej odniosła sukces trzeci raz z rzędu ( II miejsce w r. szk. 2008/2009 i III miejsce w r. szk. 2009/2010

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/su2011