HETMAN

W dniach 9 -11 lutego 2011 roku w Warszawie odbył się IV Ogólnopolski Konkurs „ Hetmany”. Udział naszej szkoły w tym prestiżowym konkursie stał się już tradycją.

Reprezentacja szkoły w składzie Agata Łączek klasa sportowo- militarna, Adrian Hupa technikum ekonomiczne i Kamil Tomczyk klasa humanistyczna zajęła pierwsze miejsce. Jest to czwarte zwycięstwo szkoły w tym konkursie. W klasyfikacji indywidualnej Agata zajęła drugie miejsce, a Kamil trzecie. Opiekunem drużyny był Marcin Drążyk.  Organizatorzy – gmina Targówek zapewnili uczestnikom bogaty program kulturalno – rozrywkowy.

Zwiedzanie Wilanowa, Muzeum Powstania Warszawskiego, budynku telewizji regionalnej, Muzeum Sportu i Turystyki . Uczniowie mięli także możliwość zagrania w kręgle w wysoko wyspecjalizowanym centrum rekreacyjnym oraz obejrzenia najnowszej komedii polskiej pod tytułem „ Och Karol II".