szlachetna paczkaW miesiącu grudniu 2014 roku, jak co roku, w Polsce odbywa się Ogolnopolska Akcja wspierania ubogich rodzin pn. SZLACHETNA PACZKA. Przedsięwzięcie to Honorowym Patronatem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - Pan Bronisław Komorowski. Próbna Włoszczowska Drużyna Wędrownicza ZHP wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu przyłączyły się do akcji i obięły opieką jedną rodzinę z Radkowa w powiedzie włoszczowskim.

Do obdarowania mamy ubogą rodzinę z Gminy Radków w powiecie włoszczowskim. Oto co jest potrzebne:

Podstawowe produkty żywnościowe: herbata, ryż, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, konserwy rybne

Środki czystości
płyny czyszczące, szampon, pasta do zębów

Pomoce szkolne:
zeszyty, przybory do pisania

Wyposażenie mieszkania:
pościel, ręczniki

Brakujące sprzęty gospodarstwa domowego: kuchenka gazowa gdyż brakuje tego w gospodarstwie domowym a bardzo ułatwiłaby funkcjonowanie i szybsze przygotowywanie jedzenia

Szczególne upominki:
krem do twarzy

Kto cokolwiek może załatwić - proszony jest o poinformowanie mnie i dostarczenie do siedziby SU/SKW, w suterenach szkoły.
Kontakt telefoniczny do mnie: 664-264-133.
Za wszelką pomoc w imieniu własnym i obdarowywanych już teraz serdecznie dziękuję.

Szkolny Koordynator Akcji

Rafał Pacanowski