P100051628 marca pani Dorota Staniek- przedstawicielka Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i pani Teresa Pniewska nauczyciel przedmiotów zawodowych w naszej szkole przeprowadziły szkolny etap

VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie organizowany pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

W konkursie łącznie uczestniczyło 20 uczniów z technikum rolniczego i technikum architektury krajobrazu. Uczestnicy mieli do rozwiązania test składający się z 30 pytań. Dla trzech najlepszych uczniów Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ufundowała nagrody rzeczowe- odtwarzacze MP3. Uroczystego wręczenia nagród dokonał pan Dyrektor Marek Ledwoch oraz pani Dorota Staniek.

Uczniowie, którzy najlepiej poradzili sobie z zadaniami to:

I miejsce Marcin Świtała klasa III TR

II miejsce Marcin Klapa klasa III TR

III miejsce Milena Struska klasa IV TAK

Marcin Świtała zakwalifikował się do etapu centralnego, który odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2014 r. na terenie SGGW w Warszawie.

Życzymy mu powodzenia.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/kasia_t/konkurs_ergonomia2