narkotyki  1  gr udnia 2011r odbył się w naszej szkole apel adresowany do  ucznió w k las  pierwszych

{youtube}9fpVxk8t1CM{/youtube}

Program apelu przygotowali: Pani Beata Wójcik i Pan Michał Piorun z uczniami z klasy IIITE/TOŚ. Apel wzbogacony utworami muzycznymi wykonywanymi przez Pana M. Pioruna spotkał się z dużym uznaniem odbiorców.

Pedagog szkolny Pani Dorota Miśtal-Ledwoch po apelu wręczyła dyplomy i nagrody uczniom za przygotowanie programu i podziękowania dla Pani B. Wójcik i Pana M. Pioruna.

Następnie wręczono nagrody uczniom, którzy zdobyli pierwsze miejsca w szkolnym konkursie wiedzy o uzależnieniach i chorobie AIDS oraz uczniom, którzy byli najlepsi w konkursie "Narkotyki? - na co mi to?" ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski w Kielcach. W trzech kategoriach nagrody otrzymali:

{youtube}bZRGqfAZUj8{/youtube}

Forma plastyczna - plakat

I miejsce - Justyna Pośpiech kl. IVTI

Renata Kawka kl. IIIoLO

II miejsce - Kamila Koza kl. I BIO

Maciej Widomski kl. IIITAK

III miejsce - Katarzyna Bielas kl. I BIO

Jolanta Smolich kl. IIITAK

IV miejsce - Katarzyna Ogonek kl. I BIO

Forma literacka - wiersz

I miejsce - Marta Wielgus kl. II TAK/TŻ