chemia1

25.03.2015 r. odbyła się w naszej szkole VII edycja Konkursu „Z Chemią na Ty". Do rywalizacji stanęli uczniowie 7 gimnazjów z powiatów: częstochowskiego, jędrzejowskiego, radomszczańskiego i naszego włoszczowskiego!

czarniecki

Maria Skłodowska –Curie powiedziała: „Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie! Trzeba wierzyć , że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę”.

„… Chcę szczególnie zaznaczyć, że wśród uczniów – uczestników tego współzawodnictwa poziom znajomości zagadnień chemicznych był bardzo wyrównany, co dobrze świadczy o umiejętnościach uczestników, a co za tym idzie, także o pracy nauczycieli…” - podkreśla koordynująca całe przedsięwzięcie z ramienia szkoły p. I. Wrońska, nauczyciel chemii.

Tuż po konkursie, sami uczniowie określili tegoroczną edycję jako… łatwą. Cieszymy się…

A oto wyniki:
- I miejsce: Gimnazjum Publiczne w Oksie - Martyna Galasińska,
- II miejsce: Gimnazjum nr 2 w Koniecpolu - Sebastian Machera,
- III miejsce: ex eaquo    Gimnazjum nr 2 w Koniecpolu - Igor Jelonek

i PubliczneGimnazjum nr 1 we Włoszczowie - Kamil Pytel.

Do rywalizacji przystąpili również uczniowie z: Publicznego Gimnazjum w Zespole Placówek Oświatowych w Kurzelowie, Gimnazjum Publicznego w Żytnie, Zespołu Placówek Oświatowych w Krasocinie oraz Publicznego Gimnazjum w Koniecznie.

chemia

Wszystkim Uczniom i Nauczycielom pragniemy serdecznie podziękować

za przybycie do „Czarnieckiego” i uczestnictwo w tegorocznych zmaganiach.

Uczniom życzymy, aby równie śpiewająco poszedł Wam kwietniowy egzamin gimnazjalny!

buzka

Fotowspomnienie z konkursu: