czytanie2

Spośród tegorocznych maturzystów, uczniów klas III- i IV - ych LO oraz TE, TOŚ, TR, TI najwyższymi wynikami w czytelnictwie szkolnym oraz wysoką kulturą czytelniczą, doskonałą współpracą z biblioteką szkolną mogą się pochwalić następujący uczniowie:

- Roksana Całka                 - kl. III S Liceum Ogólnokształcące  (wych. p. M. Drążyk),

- Żaneta Baryła                   - kl. IV Technikum Ekonomiczne  (wych. p. B. Wójcik),

- Małgorzata Waligórska - kl. III  S Liceum Ogólnokształcące  (wych. p. M. Drążyk),

- Piotr Majchrzak               - kl. IV Technikum Informatyczne  (wych. p. E. Niźnik),

- Piotr Botkiewicz              - kl. IV Technikum Rolnicze  (wych. p. M. Małek).

Klasą maturalną, która zdobyła  I miejsce w szkolnym czytelnictwie pod względem ilości wypożyczonych zbiorów w ciągu całego cyklu nauki w naszej szkole jest klasa IV Technikum Ekonomicznego.

Wszyscy uczniowie tej klasy - 27 osób - byli czytelnikami aktywnie  wypożyczającymi różnorodne materiały biblioteczne, chętnie, systematycznie  i licznie odwiedzającymi bibliotekę.

Wszystkim  gratulujemy!