we spek engl19 marca 2013 uczniowie naszej szkoły reprezentowali powiat włoszczowski na

VII Świętokrzyskim Przeglądzie Teatrów

w Języku Angielskim

w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

Uczniowie klasy I ap/ma pokazali swoje umiejętności aktorskie wystawiając sztukę Oscar'a Wilde'a "The Canterville Ghost."

W sztuce wystąpili:
Lord Canterville - Paweł Biskupski
Mr.Otis - Magdalena Ziętal
Mrs. Otis - Eliza Bodziechowska
Maid - Karolina Wójcik
Canterville Ghost - Szymon Jachowicz
Virginia - Katarzyna Delczyk
Twins - Dominika Jarosz i Martyna Suliga.
Opiekunem naszych uzdolnionych aktorów była Irena Wrońska, która jak sama mówi, jest zachwycona profesjonalizmem naszych uczniów, gdyż Przegląd Teatrów w Języku Angielskim jest nie tylko formą nabywania umiejętności językowych, ale również kształtowania autoprezentacji i wystąpień publicznych.
Artysci zapowiadają, że jeszcze o nich usłyszymy, gdyż dostali zaproszenie  do uczestnictwa w kieleckich "Scyzorykach 2013."
Szukajcie informacji o nas na łamah "Inspiraji", na stronie Internetowej Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz w wydawnictwach ŚCDN, a także ... oglądajcie w TWP Kielce!!!

Jesteśmy dumni, że mamy tak fantastycznych uczniów. Gratulujemy!!! Rozwijajcie swoje pasje nie tylko aktorskie ale również językowe.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/iw/PT_2013_ja