bus

W dniu 23.03.2012 uczniowie klas I s LO, I bio LO i II TI uczestniczyli w wycieczce do klubu piłkarskiego Korona Kielce.

W sali konferencyjnej klubu odbyło się spotkanie z trenerem Leszkiem Ojrzyńskim oraz zawodnikami:  Danielem Gołębiewskim i Wojciechem Łuczakiem. Opowiadali oni o funkcjonowaniu drużyny, przygotowaniach do konkretnych meczów, współpracy między zawodnikami i trenerem a także przytaczali różne przypadki ze swojego doświadczenia. Następnie odpowiadali na pytania uczniów.

Po zakończeniu tej części zostaliśmy oprowadzeni po obiekcie. W pierwszej kolejności weszliśmy na płytę boiska na którym trwały intensywne prace konserwatorskie a następnie zobaczyliśmy szatnie zawodników, pomieszczenia odnowy i siłownię.

W ostatniej części zostaliśmy zapoznani z wymogami jakie trzeba spełnić aby otrzymać Kartę Kibica niezbędną do zakupu biletu wstępu na dowolny mecz Ekstraklasy.

Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali pamiątkowe plakaty i zdjęcia z autografami zawodników.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/SportDamian/korona