konkurs_recytatorski

27 marca 2012r. uczniowie  kl. I LO biomedycznej.: Monika Furmańczyk, Monika Łączek, Bartłomiej Rutkowski uczestniczyli w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim – „MAGIA ŻYWEGO SŁOWA” zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe we Włoszczowie i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Seceminie.

Uczniowie pod opieką nauczyciela języka polskiego – mgr Elżbiety Niźnik przygotowali recytacje utworów poetyckich oraz fragmentów opowiadań poety i prozaika pochodzącego z Secemina – Pana Jana Lohmanna. Wysiłek oraz umiejętności uczniów zostały docenione przez komisję konkursową, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęli nastepujące lokaty:

- Monika Furmańczyk zajęłaII miejsce

- Bartłomiej Rutkowski – III miejsce.

Dyplomy, książki z dedykacją poety oraz cenne nagrody rzeczowe z pewnością są cenną pamiątką tego konkursu, niemniej jednak bezcenną wartością była możliwość rozmowy z bohaterem konkursu „MAGIA ŻYWEGO SŁOWA” - Panem Janem Lohmannem.

Serdecznie gratulujemy naszym laureatom!

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/rafalp/konkursy/lohman12