z11245658HKonkurs " Z klasy do kasy "

Zbliża się kolejna edycja konkursu " Z klasy do kasy ", ktora potrwa od 30 kwietnia do 23 czerwca 2012 roku. Na zgłoszenia reprezentacji uczniowskich czekamy do 20 kwietnia 2012 roku.
Zespoły 3-, 4-, 5 - osobowe prosimy zgłaszać do nauczyciela przedmiotów ekonomicznych Pani Beaty Wójcik.
Konkurs składa się z 3 etapów:
  • Rejestracja (5 marca - 20 kwietnia 2012 roku
Ostatni dzień rejestracji to 20 kwietnia !
  • Inwestowanie (30 kwietnia - 8 czerwca 2012 roku)
Nagrody dla najlepszych - co tydzień najlepszy komitet w każdym z województw dostanie 200 zł.
  • Finały (15 i 23 czerwca 2012 roku)
Zwycięzcy - najlepsi z najlepszych - zmierzą się w wielkim fnale, który odbedzie się 23 czerwca 2012 roku w Warszawie.
Przewidziano liczne nagrody ! Jesteśmy przekonani, że konkurs dostarczy wiele emocji związanych z grą na giełdzie, wzbogaci wiedzę uczniów oraz wykształci w nich umiejętności podejmowania trudnych decyzji i pracy w zespole.
Organizatorami  akcji są: " Gazeta Wyborcza ", portal wyborcza.biz, Narodowy Bank Polski i Fundacja Bankowa im. Leopolda Kronenberga; partnerem - Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
Liczymy na aktywny udział uczniów w tej niezwykle interesującej edukacyjnej grze! Informacje o konkursie na stronie : http://wyborcza.biz/ZKDK/0,0.html