recznaW dniu 07.02.2012r. uczniowie klasy I s LO uczestniczyli w Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w piłce ręcznej.

Drużyny chłopców i dziewcząt zajęły w nich III miejsca ustępując starszym rywalom z pozostałych szkół.

Wyniki meczów (chłopcy)
I s LO – ZSP Nr 3 Włoszczowa    8 – 17
I s LO – LO Włoszczowa            10 - 14

Wyniki meczów (dziewczęta)
I s LO – ZSP Nr 3 Włoszczowa    1 – 10
I s LO – LO Włoszczowa             1 – 4

Grali: Kamil Auguścik, Kacper Bała, Krzysztof Grabowski, Łukasz Kwaca, Szymon Lipniak, Bartłomiej Łopaciński, Damian Miernik, Wojciech Pakos, Artur Słoma, Piotr Szymkiewicz, Oskar  Teklak, Konrad Wójcik i Paweł Lichosik (I TOR)
oraz:
Anita Błaut, Kinga Błażejewicz, Aneta Brzezińska, Dorota Ciszek, Paulina Chruściel, Patrycja Dubay Adrianna Fecek, Sara Kochanowska,  Patrycja Miszczak, Klaudia Orlińska, Marta Suliga, Paulina Zdeb.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/SportDamian/prtch2012